Skrzynia 30 cm x 40 cm – box

Cena: 70,99 153,88  z VAT

Dane techniczne:

Pokrywa:

Materiał wykonania: sklejka brzozowa wilgocioodporna melaminowana o grubości 12 mm

Waga: 1,1 kg

Skrzynia:

Wysokość: 25 cm

Szerokość: 30 cm

Głębokość: 40 cm

Pojemność:  27 litrów

Waga: 2,52 kg

Materiał wykonania: sklejka brzozowa sucho-trwała grubości 8 mm

Termin realizacji zamówienia: 3 dni robocze

Stan: skrzynia – złożona – elementy montowane na wcisk w dalszej kolejności montowane na stałe małymi gwoździkami. Gwoździe montowane są pneumatycznie co gwarantuje nam precyzję wykonania.

Czy marzysz o idealnym porządku w swoim domu, garażu czy biurze? A może zastanawiałeś się jak zorganizować przestrzeń pakowną w aucie w trakcie wypraw na camping, w góry nad jezioro czy szybki wypad na ryby? Oto rozwiązanie, którego szukasz! System skrzynek MAADO® pozwoli Ci na sprytne i estetyczne przechowywanie wszystkich Twoich rzeczy!

Nasze skrzynki MAADO® posiadają różne rozmiary dzięki czemu możemy tworzyć ich różne konfiguracje dostosowane pod indywidualne zapotrzebowanie zapewniając tym samym nieograniczone możliwości przechowywania.

Nasze skrzynki “box” zostały wykonane ze sklejki brzozowej o grubości 8 mm posiadającej odpowiednie certyfikaty. Natomiast pokrywki ze sklejki brzozowej melaminowanej o grubości 12 mm.

Oferowaną skrzynkę o wymiarach 30 cm x 40 cm można w dowolny sposób łączyć w pionie oraz w poziomie z kolejną skrzynką o tych samych wymiarach lub większą o wymiarach 60 cm x 40 cm poprzez układanie jej (pojedynczo  lub podwójnie) bezpośrednio na sobie lub na większej skrzyni i zamknięcie pokrywką typy „płaskiego” lub typy “puzzel”. Dzięki łączeniu boxów  przykrywkami typu “puzzel” w poziomie jesteśmy w stanie uzyskać płaską, stabilną, wytrzymałą powierzchnię, którą możemy w różny sposób dalej wykorzystać.

 

Chcesz zadbać o porządek w garażu, uporządkowaną przestrzeń na strychu, a może marzy Ci się spanie w aucie na campingu? Dlaczego nie? Odkryj niezawodny System Skrzynek “box” MAADO® – idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie porządku w swoim życiu!

ZAMÓW TERAZ i zaczynaj organizować swoją przestrzeń od zaraz razem z nami!

Typ produktu

Skrzynia, Pokrywa typu "puzzel", Pokrywa typu "płaska", Zestaw skrzynia + pokrywa typu "puzzel", Zestaw skrzynia + pokrywa typu "płaska"

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj opinię

Napisz pierwszą opinię o „Skrzynia 30 cm x 40 cm – box”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.