Skrzynka ze sklejki pasuje do KALLAX – zamykana

Cena: 149,00  z VAT

Dane techniczne:

Wysokość: 31,2 cm

Szerokość: 32,5 cm

Głębokość: 37,0 cm

Pojemność:  32 litry

Waga: 3,5 kg

Materiał wykonania: sklejka brzozowa sucho-trwała grubości 8 mm

Termin realizacji zamówienia: 3 dni robocze

Stan: złożona – elementy montowane na wcisk w dalszej kolejności montowane na stałe małymi gwoździkami. Gwoździe montowane są pneumatycznie co gwarantuje nam precyzję wykonania.

Wkład, pudełko, skrzynia mogą pełnić funkcję wolnostojących skrzynek na zabawki, warzywa, owoce, domowe przetwory czy narzędzia.

Nasze skrzynki ze sklejki zostały zaprojektowane w taki sposób aby była możliwość ich układania na sobie piętrowo. Stabilność konstrukcji zapewniają niewielkie zagłębienia znajdujące się w dolnej części skrzynki jak i ich pokrywa. Pokrywa w którą został wyposażony nasz drewniany wkład ułatwia również utrzymanie w czystości rzeczy znajdujących się wewnątrz. Z boku posiada rączki do wygodnego przenoszenia. Dbałość o szczegóły i szlachetność surowca to coś co nas wyróżnia spośród konkurencji.

Skrzynka drewniana firmy MAADO® pasuje do naszych regałów typu słupek. Szerokość półek w regałach typu słupek sprawiają, że bez problemu pomieścisz w nich skrzynki ze sklejki i nadasz im swojego indywidualnego charakteru.

Swoimi wymiarami pasuje również jako wkład, kosz, pudełko, wypełnienie do popularnego regału KALLAX IKEA.

Szeroka gama pojemników do przechowywania pozwoli na wybór idealnego produktu dopasowanego do Twoich potrzeb i wystroju wnętrz. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj opinię

Napisz pierwszą opinię o „Skrzynka ze sklejki pasuje do KALLAX – zamykana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.