Skrzynka / Pojemnik na winyle

Cena: 99,00  z VAT

Dane techniczne:

Wysokość: 32,0 cm

Szerokość: 33,5 cm

Głębokość: 11,6 cm

Waga: 0,95 kg

Materiał wykonania: sklejka brzozowa sucho-trwała o grubości 8 mm

Termin realizacji zamówienia: 3 dni robocze

Stan: złożona – elementy montowane na wcisk w dalszej kolejności montowane na stałe małymi gwoździkami. Gwoździe montowane są pneumatycznie co gwarantuje nam precyzję wykonania.

Prawidłowe przechowywanie płyt winylowych jest bardzo istotne w kwestii ich jakości i żywotności. Mimo, że winyle są obecnie coraz bardziej popularne to jednak o ich odpowiednim przechowywaniu w dalszym ciągu mówi się niewiele.

To w jaki sposób przechowujemy naszą kolekcję płyt winylowych ma ogromne znaczenie dla ich stanu a czym samym idzie dla ich odpowiedniej jakości dźwiękowej. Dlatego niezwykle ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie przed zarysowaniem czy odkształceniem. Wszelkie zarysowania powodują uszkodzenie i na pewno wpłynął jakość odtwarzanej muzyki. A każdy wielbiciel płyt winylowych chciałby słyszeć niepowtarzalny, nieskazitelny i niczym niezakłócony dźwięk płynący z jego gramofonu.

Warto znaleźć rozwiązanie, które w optymalny sposób pozwoli na przechowywanie oraz posegregowanie kolekcji płyt. A elegancka skrzynka na winyle firmy MAADO® świetnie sprawdzi się w tej roli.

Skrzynka na winyle to idealny sposób na ich przechowywanie. Pudełko wykonane jest z naturalnego materiału dlatego jest unikatowe i niepowtarzalne. Prosta forma, modna, naturalna kolorystyka pozwala na wkomponowanie go w wiele wnętrz.

Skrzynię na płyty winylowe możemy umieścić w różnych przestrzeniach domowych. Najczęściej zdobią one półki lub po prostu podłogi obok gramofonów. Skrzynka na płyty winylowe pozwala w odpowiedni sposób posortować i zorganizować swoją niepowtarzalną kolekcję muzyczną.

Kupując u nas masz pewność zakupu od polskiego producenta mebli. Zapraszamy!

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj opinię

Napisz pierwszą opinię o „Skrzynka / Pojemnik na winyle”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategoria:
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.